preventivních programů pro děti a mládež, z.s.

Kde nás najdete

Kroměříž

Kroměříž je okresní město ve Zlínském kraji, městem protéká řeka Morava a má necelých 30 000 obyvatel. Kroměříž je také často přezdívaná jako Hanácké Athény. Kroměříž jako historické město je známá svým Arcibiskupským zámkem, Podzámeckou a Květnou zahradou. Další informace můžete získat na oficiálních stránkách města Kroměříž.

Kde najdete Dobrovolnické centrum SPEKTRUM v Kroměříži

Dobrovolnické Centrum SPEKTRUM se nachází v Kroměříži, Husovo náměstí 229.

Husovo náměstí je bezprostředním pokračováním ulice Tovačovského. Směrem od vlakového a autobusového nádraží v Kroměříži překročíte řeku Moravu po mostě Karla Rajnocha, pokračujete přímým směrem přes světelnou křižovatku do mírného stoupání až na Husovo náměstí, středisko budete mít po pravé straně před další světelnou křižovatkou.

Z vlakového a autobusového nádraží lze využít autobusových linek MHD a vystoupit přímo na zastávce Husovo náměstí.

Parkování placené

Přímo na Husově náměstí je poněkud omezená možnost parkování, hodně míst mají rezervovány firmy a obchody sídlící na Husově náměstí.

Pokud budete chtít zaparkovat, projedete přímým směrem světelnou křižovatku na Husově náměstí, dáte se doprava Šafaříkovou ulicí. Na konci Šafaříkovy ulice odbočíte doprava, kde je možnost parkování v blízkosti Kostela Panny Marie.

Všechna tato parkoviště jsou placená. Za parkování se platí v pracovní dny v rozmezí 7:00 - 18:00 hodin. Minimální platba mincemi je 10 Kč na 1/2 hod. Automaty mince nevrací. Zaplatit je možné i pomocí SMS, je to však dražší.

Parkování zdarma

Parkování zdarma je možné v okolí nádraží, na Hanáckém náměstí nebo za poliklinikou po projetí ulicí Soudní.

dekorace
Vchod do budovy

Vchod do budovy

Detail dveří vpravo

Detail pravé strany vchodu

© spektrumkm.cz